FASCINATION ABOUT کارشناسی خودرو انلاین

Fascination About کارشناسی خودرو انلاین

Fascination About کارشناسی خودرو انلاین

Blog Article

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کارشناسی خودرو و قیمت آن در کانال تلگرام موضوعات حقوقی عضو شوید. کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون کارشناسی خودرو و قیمت آن پاسخ دهند.

کارکیتا تمامی مناطق تحت پوشش در کشور را بصورت آنلاین راه اندازی نموده ودرکوتاهترین زمان کارشناس درخواست های شمارا دریافت ودرمحل حضور مینمایند.

البته، همانطور که در بخش کارشناسی خودرو آنلاین گفته شد، در حال حاضر، برخی از سایت های اینترنتی، کارشناسی خودرو رایگان را صرفا در رابطه با تخمین قیمت حدودی خودرو انجام داده که متقاضیان می توانند با مراجعه به این وب سایت ها و وارد کردن اطلاعات لازم، از حدود قیمت خودرو مورد نظر خود، مطلع شوند. 

موزه بنزین خانه آبادان: از اولین جایگاه سوخت ایران تا نمادی از تاریخ آبادان

از طرف دیگر خودروهایی که توسط کارشناسان خودرو فعال در سامانه کارکیتا بررسی می شوند، می توانند از خدمات وب سایت خرید و فروش خودرو کارکرد کارکیتا استفاده کنند. بدین صورت که این خودروها در وب سایت با برچسب ضمانت شده توسط کارکیتا عرضه خواهند شد.

به همین دلیل افرادی که قصد خرید خودرو دست دوم را دارند، برای اطمینان حاصل کردن از کارکرد صحیح خودرو، به کارشناسی خودرو نیاز دارند که در این مقاله به طور کامل به کارشناسی خودرو، معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو و کارشناسی خودرو در محل می پردازیم.

از آنجا که تصادف، تغییر شکل بدنه خودرو، ضربه یا زنگ زدگی، موجب کاهش ایمنی ماشین و به تبع، کاهش ارزش آن شده، لازم است تا بدنه خودرو، از جهت وجود یا عدم وجود این موارد، مورد کارشناس ماشین آنلاین بررسی کارشناسی قرار گیرد. 

اما هیچ جای نگرانی نیست. در ابتدا خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید و به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی تنها با یک تماس از خدمات کارشناسی خودرو در محل بهره مند شوید.

برخی از سودجویان با خرید و فروش خودروی های دست دوم به تعداد کثیر به این تخصص دست یافته اند که به سادگی هرچه تمام تر قطعات نو و یا رنگ شده را به شکلی حرفه ای به جای قطعات نو جای می زنند.

اما، کارشناسی مکانیک خودرو، شامل چه مواردی می باشد؟ در ادامه، به این سوال پاسخ خواهیم داد.

از آنجایی سر سرنشین خودرو و ستون ها در یک راستا قرار دارد، بررسی ستون خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا که در این مرحله میزان امنیت سرنشینان تخمین زده می شود.

از جمله خدمات قابل ارائه در زمینه کارشناسی رنگ و فنی خودرو محاسبه قیمت خودرو کارکرده به صورت تخصصی در مجموعه کارکیتا است که عبارتند از:

کارشناسی گیربکس خودرو : از آنجا که گیربکس ماشین های دنده ای و اتومات، متفاوت بوده، لازم است تا یک فرد متخصص، وضعیت گیربکس ماشن کارکرده را چک کرده و جهت جلوگیری از تحمیل هزینه تعمیر این بخش، وجود هرگونه عیب در این بخش را به خریدار، اطلاع دهد.

اما در معاینه فنی تعیین ارزش خودرو وجود ندارد و فقط خودرو شما به طور کامل بررسی می شود.

Report this page